מאמרים, תחזוקת בריכות

תחזוקה שוטפת של בריכת פיברלגס

תחזוקה שוטפת של בריכת שחייה מפיברגלס

בריכות שחייה מפיברגלס, הינן בריכות השחייה הנפוצות ביותר לשימוש ביתי  ועסקי בעיקר בגלל קלות ההתקנה, התחזוקה הקלה יחסית לבריכות שחייה מבטון והאיכות הגבוהה. כל אלו בשילוב מראה יוקרתי ועשיר. בריכות שחייה ביתיות מפיברגלס, עשויות מסיבי זכוכית ופוליאסטר והן מחוזקות באמצעות שלד מתכת המצופה בפיברגלס. הציפוי של בריכת השחייה מפיברגלס מעניק לבריכה הגנה מקסימלית מפני דהייה הנגרמת מהשמש היוקדת ומעניק עמידות גבוהה יותר לבריכה. בריכות שחייה ביתיות העשויות מפיברגלס, ניתנות בקלות להתקנה בכל חצר גם כבריכה שקועה וגם כבריכה מונחת על הקרקע היות והן מורכבות מתבנית בטון המותאמת לצורת הבריכה ולגודלה.בריכות שחייה העשויות מפיברגלס עמידות בפני רעידות אדמה. הבריכה אינה נסדקת גם אם היא ממוקמת בתוך האדמה. בסיום התקנת הבריכה מצפים אותה בחומרי איטום עמידים במיוחד שיבטיחו לבריכת השחייה תוחלת חיים ארוכה במיוחד. תוכלו לבחור את הצורה העדיפה עליכם ולהתאים אותה בצורה האופטימלית לגינה שלכם, כך שהחלום שלכם לבריכת שחייה בעיצוב שלכם, יהפוך למציאות.

תחזוקה שוטפת של בריכת שחייה מפיברגלס

חשיבות תחזוקת בריכת שחייה

בריכת שחיה ביתית גמעלה לנו את איכות החיים ומעניקה לנו רחגי מנוחה ונחת, אך החשיבות של התחזוקה שלה צריכה להיות במעלה הראשונה, שכן, מדובר בבריאות שלכם, של בני הבית ושל מי שמתארח אצלכם בבריכה. חשוב לבדוק את רמת ה- PH במים וכן לדאוג להכלרה של הבריכה ע"י כמות מדודה של כלור שתשמיד את החיידקים. מים מושכים לכלוך במיוחד כאשר מדובר על בריכת שחייה הנמצאת בחצר, בסיום השימוש, מומלץ להיעזר בכיסוי בריכה על מנת למנוע  כניסת חרקים שונים, עלים שנשרו ושאר לכלוך שעשוי לגרום לזיהום המים.  היתרון הנוסף של תחזוקת בריכה בעשויה פיברגלס הוא שקל הרבה יותר לתחזק אותה מאשר בריכות שחיה ביתיות אחרות העשויות מחומרים שונים.

חשיבות תחזוקת בריכת שחייה מפיברגלס

איך מתחזקים בריכת שחיה מפיברגלס

כדאי להצטייד באבזור המתאים לשמירה של ניקיון הבריכה ותחזוקתה. יש למדוד את צלילות המים באמצעות מכשיר המראה את רמת ה- PH וכן, לדאוג לחומרי חיטוי. את הבריכה יש לנקות באמצעות מברשות מיוחדות בדופן וקרקעית הבריכה, בכדי למנוע מחיידקים להתרבות בה, מה, שעלול לסכן את בריאותכם ובריאות בני המשפחה. על מנת שיהיה רצף קבוע בתחזוקת הבריכה, יש להקפיד מראש על ימים קבועים בשבוע שבהם אתם יודעים כי תעסקו בתחזוקת הבריכה. אם תשקיעו בתחזוקה נכונה של בריכת השחייה שלכם, מובטחת לכם הנאה רצופה ובריאות טובה מהשימוש בה.

איך מתחזקים בריכת שחיה מפיברגלס

היתרונות של בריכת הפיברגלס

בריכת הפיברגלס מתאימה לכל עונה כך שניתן לצייד אותה במערכת חימום לבריכה לימי החורף. היתרונות בבריכות השחייה מפיברגלס שהן אינן מחלידות, הן קלות לנשיאה, הן עמידות במזג האוויר החם בישראל, הן עמידות בפני שריפה והן קלות לתחזוקה. הן מבחינת החומרים המוצעים בשוק כיום המיועדים לחיטוי וניקיון הבריכה והן מבחינת התיקון שלה. השימוש בחומרי החיטוי השונים המיועדים לבריכות השחייה הביתיות, לא גורמים לדהייה של הצבע בבריכת השחייה מפיברגלס.  זמן ההשקעה בתחזוקת הבריכה הוא על בסיס שבועי או יומי  ודי בהוראות נכונות ותוכלו לתחזק בעצמכם את בריכת השחייה הביתית שלכם. בריכות השחייה הביתיות מגיעות עם מערכות סינון נגד לכלוך מה שמקל עלינו בהוצאות גדולות כמו החלפת מי הבריכה לעיתים קרובות. מה שטוב בבריכות שחייה מפיברגלס שהן אינן גדולות מאוד או עמוקות יתר על המידה (העומק המקסימלי יהיה 2.5 מטר) ולכן גם התחזוקה והחיסכון במים וחשמל הוא משמעותי. כדאי לדעת כי ניתן לרכוש היום בריכת פיברגלס כמעט בכל צבע. תחזוקת בריכת השחייה מפיברגלס קלה יחסית, אך יש להקפיד לבצעה כראוי. חברת חי בריכות שחייה מציעה שירותי תחזוקה שוטפת של בריכות שחייה מפיברגלס ומבטון ושירותי תחזוקה של בריכות שחייה מפיברגלס ומבטון.

תחזוקת בריכת הפיברגלס והיתרונות בהתקנתה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *