קבלן בריכות שחיה

בריכות שחייה אינטקס מלבניות

'בריכת שחייה מלבנית 'אינטקס:

כיום ניתן לזהות בכמעט כל גינה פרטית בריכת שחייה ביתית בגדלים שונים ובצורות שונות. רובם הגדול של בריכות שחייה אלו משתייכות לבית "אינטקס" החברה המוכרת והאמינה ביותר בתחום בריכות השחייה. חברת "אינטקס" הינה חברה מובילה בסדר גודל עולמי בייצור בריכות שחייה לשימוש ביתי אך גם במוצרי פלסטיק רבים אחרים.

בריכה BESTWAY אובלית 4.88X3.05X1.07

 

שלבי תכנון והקמת בריכת 'אינטקס' מלבנית:

את בריכת השחייה מבית אינטקס ניתן להקים בקלות. בריכות אלו עיליות, והן מתפרקות בקלות וביעילות ומותקנות במהירות דומה. מאחר ובריכות אלו עיליות, אין צורך בעבודות תשתית כלשהן בטרם ההתקנה. את בריכות האינטקס המלבניות ניתן למצוא במגוון גדלים ומידות, כך שניתן למצוא את הדגם המועדף עליכם ואת הגודל הדרוש לכם במהירות. את הבריכה יש להתקין על קרקע מפולסת לחלוטין וההמלצה היא להימנע מהתקנה על משטחי בטון, אספלט, גרנוליט, משטחי דק עץ כו'. יש לדאוג לשכבת ריפוד אשר תמנע פגיעה בקרקעית הבריכה הנוצרת כתוצאה מחיכוך בקרקע. מידות אפשריות לבריכות שחייה אינטקס מלבניות

דגם גובה רוחב אורך
 28270  60 150  220
 28271  65  160  260
 28272  75  200  300
 28273  85  220  450

מהם היתרונות של בריכת שחייה 'אינקס' מלבנית:

לבריכות מסוג אינטקס ישנם יתרונות ברורים:

  • קלות ההתקנה – חברת אינטקס מתהדרת באפשרות הקמה של בריכת שחייה ב- 45 דקות
  • מחירים זולים במיוחד בהשוואה לשאר סוגי בריכות פרטיות
  • נוחות הקיפול והאחסנה של הבריכה
  • טיפול שוטף ותחזוקה מינימאלית
  • התאמה לכמעט כל גודל גינה

בריכה מרובעת אולטרה 4.88X4.88X1.22 INTEX

 

תחזוקת בריכת שחייה 'אינטקס':

תחזוקת בריכת השחייה מבית אינטקס פשוטה מאוד אך הכרחית בדומה לתחזוקה השוטפת של בריכת שחייה מבטון או בריכת שחייה מפיברגלס. חשוב מאוד לשמור על ניקיון המים בעזרת מוט טלסקופי לניקיון הבריכה המשלב בתוכו ראש יניקה לניקיון תחתית הבריכה, ראש עם רשת לאיסוף וניקיון לכלוך מהמים ומברשת לניקיון קירות הבריכה ומניעת היווצרות ירקת. כמובן שיש צורך בשימוש מבוקר בכלור על מנת למנוע התפתחות חיידקים והעברת מחלות בין המתרחצים. יש לוודא את הצוטרך בשילוב משאבה לניקיון המים בהתאם לגודל הבריכה.  מומלץ להצטייד בכיסוי איכותי לבריכהלצורכי ביטחון ולשמירה על הניקיון.

חברת "חי בריכות שחייה ופרוייקטים" מציעה שירותי הקמת בריכות ותחזוקה שוטפת לכל סוגי הבריכות. כמו כן, אנו מספקים שירותי פיתוח סביבתי משלים ושיקום בריכות. אצלנו תמצאו את כל האביזרים המשלימים הדרושים על מנת להינות מבריכת שחייה פרטית מושלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *