מאמרים, קבלן בריכות שחיה

בריכות שחייה אינטקס עגולות

בריכת שחייה עגולה "אינטקס":

כיום ניתן לזהות בכמעט כל גינה פרטית בריכת שחייה ביתית בגדלים שונים ובצורות שונות. רוב רובם של בריכות שחייה אלו משתייכות לבית "אינטקס" החברה המוכרת והאמינה ביותר בתחום בריכות שחייה ניידות. חברת "אינטקס" הינה חברה מובילה בקנה מידה עולמי בייצור בריכות שחייה לשימוש ביתי.

שלבי תכנון והקמת בריכת שחייה עגולה מבית "אינטקס":

את בריכת השחייה מבית חברת אינטקס קל ופשוט במיוחד להתקין. בריכה עגולה מבית אינטקס הינה בריכה עילית אשר אינה דורשת כל אישור ע"י רשויות מקומיות. על מנת להינות מבריכת האינטקס בביטחון לאורך זמן, יש להתייחס לקרקע עליה מותקנת הבריכה. על הקרקע להיות ישרה לחלוטין, ללא כל הטייה או שיפוע. יש לשים לב לא להתקין את בריכת האינטקס מעל קרקע קשה כמו אבן משתלבת, בטון, אספלט חיפוי קרקע מסוגים שונים או כל חומר גס אחר אשר עשוי לפגוע בתחתית הבריכה בשל חיכוך. את בריכות האינטקס העגולות ניתן למצוא במגוון מידות וקוטרים כך שניתן למצוא התאמה מלאה לרב הגינות. מומלץ להתקין את הבריכה על ספוגים או משטח רך אחר על מנת לשמור על תחתית הבריכה לאורך זמן.

מהיתרונות של בריכת שחייה ניידת עגולה:

  • בריכת שחייה עגולה ניידת היא פתרון מושלם לבעלי גינות פרטיות קטנות יחסית
  • קלות ההתקנה – חברת אינטקס מתהדרת באפשרות הקמה של בריכת שחייה ב- 45 דקות
  • מחירים זולים במיוחד ביחס לשאר סוגי הבריכות הפרטיות
  • נוחות קיפול ואחסנה של הבריכה
  • טיפול שוטף ותחזוקה מינימאלית
  • התאמה לכמעט כל גודל גינה

תחזוקת בריכת שחייה עגולה:

תחזוקת בריכת שחייה עגולה מבית 'אינטקס' פשוטה מאוד אך הכרחית בדומה לתחזוקה השוטפת של בריכת שחייה מבטון או בריכת שחייה מפיברגלס. חשוב מאוד לשמור על ניקיון המים בעזרת מוט טלסקופי לניקיון הבריכה המשלב בתוכו ראש יניקה לתחתית הבריכה, ראש עם רשת לאיסוף וניקיון לכלוך מהמים ומברשת לניקיון קירות הבריכה למניעת היווצרות ירקת. כמובן שיש צורך בשימוש מבוקר בכלור על מנת למנוע התפתחות חיידקים והעברת מחלות בין מתרחצים. יש לוודא את הצורך בשילוב משאבהומסננים לניקיון המים בהתאם לגודל הבריכה. מומלץ להצטייד בכיסוי איכותי לבריכהלצורכי ביטחון ולשמירה על הניקיון.

חברת "חי בריכות שחייה ופרוייקטים" מציעה שירותי הקמת בריכות ותחזוקה שוטפת לכל סוגי הבריכות. כמו כן, אנו מספקים שירותי פיתוח סביבתי משלים ושיקום בריכות. אצלנו תמצאו את כל האביזרים המשלימים ואת כל הציוד הדרוש על מנת להינות מבריכה ביתית מושלמת.

אולי יעניין אותך לקרוא על בריכות אינטקס מלבניות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *