מאמרים, קבלן בריכות שחיה

בנייה והקמה של בריכות שחייה מפיברגלס

שלבי תכנון וביצוע להקמת בריכות שחייה מפיברגלס:

בריכות שחייה העשויות פיברגלס, בדומה לבריכות שחייה מבטון, דורשות היתרי בנייה ואישורים מהרשות המקומית. מטרתם העיקרית של אישורים אלו, היא להבטיח בטיחות בשימוש כמו גידור הבריכה ומרחק מינימאלי משפת הבריכה וכמובן, תחזוקה שוטפת של טיהור וסינון המים למניעת מחלות.

לאחר קבלת אישורים אלו, מתחילים בהקמת הבריכה, כאשר השלב הראשון הוא מדידות וסימון השטח בו תוקם הבריכה, חפירה בהתאם למידות הדרושות, יציקת בטון בעובי של כ- 10 ס"מ בקרקעית, הצבת בריכת השחייה מפיברגלס בעזרת מנוף, יישור ופילוס .הבריכה בהתאם לאדמה, התקנות מערכות סינון, מילוי  ואטימה של סביב הבריכה ולסיום, מילוי מים

מהם היתרונות של בריכת שחייה מפיברגלס:

  • עלות בריכת השחייה מפיברגלס נמוכה משמעותית מהקמת בריכת שחייה מבטון
  • את בריכת הפיברגלס ניתן לעצב בצורה המועדפת עליכם
  • בריכת פיברגלס איכותית עמידה לנזילות לאורך עשרות שנים
  • גודל בריכת שחייה רחב יותר משל בריכת שחייה מבטון בשל עובי הקירות הדקים יחסית של הבריכה
  • עמידות גבוהה בפני כל תנאי מזג האוויר. הפיברגלס לא מתכווץ או מתרחב בקור ובחום.
  • דרישות טיפול ותחזוקה מינימאליות
  • התקנה מהירה יחסית לבריכת שחייה מבטון

תחזוקת בריכת שחייה מפיברגלס:

תחזוקת בריכת שחייה מפיברגלס היא מינימאלית ולכן היא אטרקטיבית במיוחד, למרות הדרישות המועטות, יש להקפיד לבצע אותן כראוי. בדומה לכלל סוגי בריכות השחייה, החשוב מכל הוא לשמור על ניקיון המים מלכלוך ע"י איסוף הלכלוך בעזרת מוט טלסקופי לניקיון הבריכה, ניקיון הבריכה חשוב במיוחד הן מבחינה בריאותית והן מבחינה טכנית. לכלוך רב עשוי לפגוע במערכת סינון המים של הבריכה. בנוסף לניקיון השוטף של המים, יש להקפיד על הכלרה של המים. ההכלרה של המים דורשת שימוש בכלור כאשר כמות לא מבוקרת עשויה לגרום להרעלה וכמות מועטה עשויה לפגוע ביעילות ההכלרה. על מנת להינות מסינון מים תקין לאורך שנים ארוכות, יש להקפיד על ניקיון המסננים. מומלץ לנקות את תחתית הבריכה ואת קירות הבריכה בעזרת מברשת ייעודית על מנת למנוע התפתחות ירקת.

חברת "חי בריכות שחייה ופרוייקטים" מעניקה שירותי תחזוקה שוטפת לבריכות שחייה בכל גודל ומכל סוג תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ועם אנשי צוות מקצועיים בעלי ניסיון רב.

עזרים ותוספות לבריכת שחיייה מפיברגלס:

על מנת להינות מבריכה מטופחת, נקייה ובטיחותית לאורך זמן, קיימים כיום מספר פתרונות לעיצוב וניקיון אשר מבטיחים תוצאות יעילות יותר וטובות יותר. חלקם נחוצים יותר וחלקם נחוצים פחות אך מקלים על ביצוע העבודה. למשל עזרים לניקיון כמו מוט טלסקפי לניקיון הבריכה הכולל ראש יניקה לניקיון תחתית הבריכה, מברשת לניקיון קירות הבריכה ורשת לניקיון לכלוך ממי הבריכה. מערכות חיטוי, מכשירי מלח, מערכות לחימום בריכות, כימיקלים לניקיון בריכות, וציוד לניקוי בריכות. בנוסף יש להקפיד לשלב עזרים לבטיחות כמו גדרות ומעקי בטיחות, תאורת גינה ובריכות שחייהכיסוי לבריכת שחייה ועוד.

חברת "חי בריכות שחייה ופרוייקטים בע"מ" תמצאו את כל הדרוש לכם החל מהקמת בריכת שחייה מבטוןבריכות שחייה מפיברגלסבריכות שחייה ניידות ומערכות ספא מקצועיות ועד לאספקת חומרי ניקיון וחיטוי לבריכה. אנו מספקים שירותי תחזוקת בריכות שחייהשירותי שיקום בריכות ופיתוח סביבתי. צרו איתנו קשר עוד היום לפרטים ולייעוץ חינם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *