מאמרים, קבלן בריכות שחיה

בנייה והקמה של בריכות שחייה מבטון

שלבי תכנון וביצוע להקמת בריכת שחייה מבטון:

בריכות שחייה מבטון, בדומה לבריכות שחייה עשויות פיברגלס הטמונות בקרקע, דורשות היתרי בנייה ואישורים מהרשות המקומית.  היתרים ואישורים אלו בעיקר מתרכזים בנושא הבטיחות כמו סינון וטיהור המים, גידור הבריכה ומרחק שפת הבריכה . אך בנוסף להיתרי הבנייה, יש צורך בהעסקת אנשי מקצוע כמו אדריכל , קונסטרוקטור, יועץ קרקע, מהנדס קרקע, טפסים מקצועיים, טייחים, אנשי איטום, אנשי חיפוי ועוד. יש לבחור באנשי מקצוע בעלי ניסיון ומקצועיות בלבד על מנת להימנע מנזקים בלתי הפיכים בעתיד.

לאחר תכנון גודל הבריכה, המיקום שלה, סוג החיפוי והצורה המועדפת, יש לחפור בקרקע ולהקים טפסנות בטון שלתוכם יוצקים את הבטון. בשלב הבא, מקימים את צנרת הבריכה ומאבזרים את הבריכה.  לאחר מכן יוצקים את הבטון, אוטמים את הבריכה ומחפים את הבריכה בחיפוי המועדף עלינו. טיח מרבליט, אריחי קרמיקה או אבני פסיפס. לבסוף, מקימים את חדר המכונות וממלאים את הבריכה במים.

מהם היתרונות של בריכת בטון:

  • בריכת בטון עשויה בטון יצוק ומזוין שהינו חומר גלם עמיד לאורך שנים
  • בריכת בטון ניתן להתקין גם על פני הקרקע וגם בתוך האדמה
  • את בריכת הבטון ניתן להתאים לגודל השטח בצורה מקסימאלית
  • ניתן לעצב את בריכת הבטון במגוון רחב של דוגמאות ע"פ העדפה אישית של הלקוח
  • בריכת בטון מעניקה לכל גינה ולכל מקום מראה עשיר ויוקרתי במיוחד

תחזוקת בריכת בטון:

על מנת להינות מבריכת השחייה שלנו, עלינו להקפיד על תחזוקה נאותה. 3 הדברים המרכזיים עליהם עלינו להקפיד על מנת למנוע זיהום ועלויות כספיות גבוהות הם ניקיון כללי, הכלרה של המים, ובדיקת מסננים. יש להקפיד לנקות את הבריכה היטב מכל לכלוך העלול להפתתח לכדי זיהום ואף לסתום ולהרוס את המסננים של הבריכה. יש להקפיד על הכלרה של המים בכמות המדודה והמתאימה לגודל הבריכה שברשותכם, יש לוודא את רמת הכלור הקיימת במים על מנת למנוע הרעלה וכמובן, יש להקפיד על בדיקה שגרתית של המסננים על מנת לוודא כי הם מבצעים מלאכתם נאמנה. חברת חי בריכות שחייה ופרויקטים מספקת שירותי תחזוקה שוטפת ומקצועית לבריכות שחייה מכל הסוגים ובכל הגדלים, פנו אלינו עוד היום לפרטים נוספים.

עזרים ותוספות לבריכת בטון:

על מנת להינות מבריכה מטופחת, יפה ובטיחותית, קיימים כיום מגוון עזרים המקלים את הדרך למטרה. אם ברשותכם בריכת שחייה ביתית, הרי שמומלץ לכם להצטייד לפחות בעזרים הבסיסיים כמו מוט טלסקופי לניקיון הבריכה (מומלץ לבחור במוט טלסקופי הבעל חיבור קל ונוח לראש יניקה לניקיון לכלוך מתחתית הבריכה, לרשת לאיסוף לכלוך ועלים ומברשת לניקיון תחתית הבריכה.

ב'טסט קיט' שמטרתו לבדוק את רמת הכלור המצוי במים למניעת הרעלה, רובוט לניקוי בריכה שמקל עלינו משמעותית את פעולת התחזוקה והנקיון, עוד חשוב מאוד לבריכה הביתית הוא כיסוי לבריכת השחייה. לכיסוי לבריכת השחייה 2 מטרות עיקריות, בטיחות וניקיון. אותו כיסוי לבריכה מונע נפילות לבריכה כאשר הבריכה אינה בשימוש ומניעת זליגת לכלוך לבריכה.

בנוסף, ניתן להתאבזר במערכות חיטוי, מכשירי מלח, מערכת חימום בריכות, כימיקלים לניקיון בריכות וציוד לניקוי בריכה.

מלבד העזרים הייעודיים ללניקיון ולאחזקה, בחברת "חי בריכות ופרוייקטים" ניתן למצוא את כל העזרים הדרושים לעיצוב הבריכה כמו תאורת גינה ובריכות שחייהמפלים ומזרקותגדרות ומעקי בטיחות ואפילו מקלחונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *