כללי, תחזוקת בריכות

טיפול מזדמן בבריכת פיברגלס

חשיבות תחזקות הבריכה:

לפני שאתם נוטלים על עצמכם את הקמת בריכת השחייה הביתית, עליכם להיות מודעים לחשיבות של תחזוקה נכונה של בריכת השחייה. תחזוקה לקויה של בריכת השחיה עשויה להוביל להתפתחות חיידקים ולזיהומים. על מנת לשמור על בריאותכם ובריאות הסובבים אתכם, עליכם לוודא כי הבריכה נקייה לחלוטין מלכלוך ומירקת, יש לוודא את תקינות הפילטרים המצויים בבריכת השחייה ואת תקינות המשאבות וכמובן, יש להיעזר בחומרי חיטוי מיוחדים המבוססים על כלור על מנת להבטיח כי המים נקיים ובטוחים לשימוש. חברת חי בריכות שחייה מציעה שירותי אחזקה שוטפת של בריכות שחייה מפיברגלס, טיפולים מזדמנים בבריכות שחייה מפיברגלס ושיקום וחידוש בריכות שחיה בצורה המקצועית ואיכותית ביותר.

היתרונות של תחזוקת בריכות שחייה מפיברגלס:

בריכות שחייה מפיברגלס קלות במיוחד לתחזוקה לעומת בריכות הבטון המקבילות. בריכות השחייה מפיברלגס ניתנות לתחזוקה עצמאית, אך טיפול לקוי או טיפול לא יסודי עשוי לגרום לזיהומים ולהתפתחות חיידקים. כמובן לגודל בריכת השחייה או לצורתה יש באופן טבעי השפעה ישירה על רמת התחזוקה השוטפת, אך טיפול קבוע במרווחי זמן קבועים, עשויים להקל משמעותית את ביצוע המשימה, ולהפחית באופן דרמטי את ההוצאות. לכן, ההמלצה היא, לבחון העסקת חברת אחזקה חיצונית המתמחה בניקיון ותחזוקה של בריכות שחייה מפיברגלס, שתגיע בזמנים קבועים ותטפל בבריכה כראוי ובכך תבטיח הנאה מלאה מבריכה נקייה בעלויות נמוכות.

איך מתחזקים בריכת שחייה מפיברלגס:

מים נקיים בבריכת השחייה הם ללא ספק אחד הגורמים המזמינים ביותר לבריכה. תחזוקה נכונה של הבריכה עשויה לשמור לכם על המים נקיים לאורך שנים ארוכות מבלי להחליפם. על מנת לשמור על המים נקיים, עלינו לבצע מספר פעולות: ניקיון פסולת, לכלוך ועלים יבשים בעזרת רשת ייעודית לאיסוף. שימוש במטאטא יונק השואב אליו את הפסולת הלכלוך המזערי יותר. החלופה העצמאית למטאטא היונק הוא הרובוט לניקוי בריכות אשר פועל באופן עצמאי ללא כל צורך בהשגחה. השלב הבא הוא ניקיון קירות ורצפת הבריכה על מנת למנוע התפתחות ירקת והצטברות לכלוך. מומלץ להשתמש במברשת ניילון ייעודית לבריכת פיברגלס. יש להקפיד על הכלרה של המים בכמות מתאימה בעזרת טבליות כלור. ניתן לרכוש מחסנית מצוף ייעודית לטבליית כלור. וכמובן, יש לוודא כי משאבות הבריכה עובדות כראוי ומבצעות סירקולציה למים באופן רציף מידי 24 שעות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *